0
0

سلام و عرض ادب

من یه مشکلی دارم که وقتی برای summary Task ها مایلستون پایان تعریف میکنم میاد بالای همه فعالیتها. آیا راهی وجود داره که انتهای فعالیتهای اون Summary نمایش داده بشه؟

با سپاس

  • میرحسینی پرسیده شده 5 ماه قبل
  • آخرین ویرایش 5 ماه قبل
0
0

با سلام

در نرم افزار P6 می توان ترتیب نمایش فعالیت ها را بر اساس Activity ID, Activity Name و … نمایش داد و برای اینکه بدانید که در پروژه شما فعالیت ها بر اساس چه آیتمی مرتب شده است لازم است سر ستون ها را چک کنید و ببینید که در کدام ستون، آیکون فلش وجود دارد که فلش بالا به معنی مرتب سازی صعودی و فلش پائین مرتب سازی نزولی می باشد، مانند تصویر زیر که فعالیت های پروژه بر اساس  Activity Name بصورت صعودی مرتب شده است:

به احتمال زیاد در پروژه شما فعالیت ها بر اساس Activity Name مرتب سازی شده است که با اضافه کردن فعالیت جدید در WBS مورد نظر، بصورت اتوماتیک بر اساس نام به ردیف بالای WBS منتقل می شود.

برای حل این مشکل فقط کافی است پس از تعریف روابط پیش نیازی برای مایل استون مورد نظر و Reschedule کردن ، بر روی سر ستون Start کلیک کنید تا مرتب سازی بر اساس زودترین تاریخ به دیرترین تاریخ انجام شود که با انجام این کار مایل استون پایانی به آخرین ردیف WBS مورد نظر منتقل خواهد شد که در فیلم آموزشی زیر این موضوع نشان داده شده است:(اگر مجدد روی سر ستون Start کلیک کنید فلش بالا می شود و تاریخ فعالیت ها بصورت برعکس حالت اول، مرتب می شوند )

 

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا کنید