0
0

سلام

من یه پروژه تعریف کردم که تا اینجای کار حدود 30 روز بر اساس تاریخ پایان پروژه بعد از Reschedule پروژه تا تاریخ دیروز تاخیر خورده بود اما مقدار زیادی از این تاخیر امروز جبران شده و من توقع داشتم بعد Reschedule مجدد در تاریخ امروز، تاریخ اتمام پروژه چند روزی عقب کشیده شود که اینطور نشد!
البته حدس زدم که ممکن است مسیر بحرانی تغییری نداشته که اینطور هم نبود!

نمیدانم سیستم MSP به این صورت است که تاریخ اتمام به عقب برنمیگردد یا جایی از کار من مشکل دارد!

ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.

  • محمد پرسیده شده 7 ماه قبل
  • آخرین ویرایش 7 ماه قبل
0
0

با سلام

عدم تغییر تاریخ پایان پروژه بعد reschedule کردن به دلیل آن است که فعالیت های بحرانی بدون تغییر باقی مانده است و پیشنهاد می شود فاصله تاریخ های reschedule حداقل یک هفته باشد تا تاثیر آن در شبکه زمانبندی بهتر مشخص شود با یک روز اختلاف خیلی نمی توان آنالیز دقیقی انجام داد.

 

0
0

ممنون از پاسخ شما

اما مطمئن هستم که مسیر بحرانی هم پیشرفت داشته!
برای مطمئن شدن درصد پیشرفت همه فعالیت‌ها را 100% کردم به صورتی که پروژه یک ساله با این درصدها باید یک هفته دیگه تموم بشه اما باز هم بعد از Reschedule همان تاریخ قبلی نشان داده می‌شود.
البته اگر درصدها را تغییر ندم و تاریخ یک ماه دیگر را برای Reschedule در نظر بگیرم، تاریخ پایان عقب میرورد اما برعکس نه!

0
0

با سلام

ممکن است مسیر بحرانی با ورود اطلاعات جدید تغییر کرده باشد,

و بطور کلی زمانی که شما در MSP به تاریخ مشخصی Reschedule می کنید برای فعالیت های باقیمانده و انجام نشده قید Start No Earlier Than به همان تاریخ می گذارد.

فرض کنید سه فعالیت A ,B و C مسیر بحرانی شما را تشکیل داده است و فعالیت A و B پنجاه درصد تا تاریخ 2018/10/20 پیشرفت داشته است و پروژه را به تاریخ گزارش (2018/10/20 ) Reschedule می کنید با این کار برای فعالیت C  قید Start No Earlier Than به تاریخ 2018/10/20 لحاظ می شود حال اگر فعالیت A و B را به تاریخ زودتر به اتمام برسانید ولی از آنجائی که فعالیت C قید Start No Earlier Than در تاریخ 2018/10/20 دارد به عقب شیفت نمی شود و تاریخ پایان پروژه ثابت است و برای رفع آن باید قید را به As soon As Possible تغییر بدهید.

 

 

 

0
0

ممنون از پاسخ شما
مشکل دقیقا همین بود!

نمایش 4 نتیجه
پاسخ شما

لطفا کنید