0
0

با سلام

تفاوت های نسخه 18.8 با نسخه 17 نرم افزار P6

ممنون بابت سایت بروز شما

من نسخه 18.8 نرم افزار پریماورا P6 را از سایت شما دانلود کردم و روی سیستم خودم نصب کردم

می خواستم بپرسم آیا نسخه 18.8 با نسخه 17 نرم افزار P6 تفاوتی با هم دارند؟

تشکر از شما

 

  • غفور پرسیده شده 7 ماه قبل
  • آخرین ویرایش 7 ماه قبل
0
0

نسخه 18.8 نرم افزار Primavera Professional P6 (PPM) تغییرات بنیادی نسبت نسخ قبلی نداشته است که در ادامه مطلب این تغییرات عنوان شده است:

+ عدم پشتیبانی از ویندوز 32 بیتی : پریماورا نسخه 18.8 فقط بر روی ویندوز 64 بیتی قابل نصب می باشد.

دوستانی که قبلا در نرم افزار پریماورا 32 بیتی از نرم افزار کمکی  SDK (Software Developers Kit) برای ورود و خروج  اطلاعات استفاده می کردند در این نسخه قابل اجرا نمی باشد که پیشنهاد می شود به جای آن از API (Application Programmers Interface) در نسخه 18.8 استفاده شود.

+ به دلیل مشکلاتی که برای تنظیم کردن نرم افزار Java در نسخ قبلی به وجود آمده بود،Java در نسخه 18.8 حذف و HTML5 جایگزین شده است.

+ امکان Import  کردن مستقیم فایل های XER زیپ شده (Zipped XER) به نرم افزار P6  اضافه شده است.

+ امکان Import کردن فعالیت ها ار طریق اپلیکیشن های   Oracle Primavera Prime

+ اضافه شدن ستون جدید Performance% Labor Unit که درصد کار انجام شده منابع Labor را محاسبه می کند که نحوه محاسبه آن به شرح زیر می باشد:

100* (Earned Value Labor Units / At Complete Labor Units)

+ در این نسخه این امکان وجود دارد که شما بتوانید اطلاعات ستون *Owner را از طریق فرمت Primavera XML وارد (import) کنید الیته به شرطی که پایگاه داده مقصد   شامل کاربران مشابه با پایگاه داده اولیه باشد.

Owner*:صاحبان فعالیت (Activity Owners) کسی است که می توانند وضعیت فعالیت های P6 را به تیم پروژه گزارش دهند،صاحبان فعالیت معمولا هنگامی استفاده می شوند که از تخصیص منابع برای گزارش وضعیت فعالیت ها یا مسئول (responsible) برای گزارش دادن به تیم پروژه استفاده نشود.

+ انتخاب اینکه که آیا در هنگام آپدیت کردن بیس لاین، اطلاعات مربوط به Actual Units (costs) , Budgeted Units (costs)  آپدیت شود یا خیر:
در
تب Activity Data از کادر محاوره ای Update Baseline به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید که آیا هنگام اضافه کردن منابع جدید یا نقش (Role) اطلاعات Actual Units (costs) , Budgeted Units (costs)  را به روزرسانی کند یا اینکه شما می توانید این اطلاعات را با توجه به منابع موجود و نقش های تعیین شده در بیس لاین اولیه آپدیت کند.

+ مدیریت اطلاعات شخصی شناسایی شده:

این ویژگی جالب و جدید اضافه شده در نسخه 18.8 Primavera Professional P6 (PPM) این امکان را به شما می دهد که بتوانید اطلاعات مورد نیاز خود را در P6 ذخیره کرده و در زمان مورد نظر به آن دسترسی داشته باشید و آنها را فراخوانی کنید این اطلاعات می تواند شماره تماس،آدرس ایمیل ذینعان پروژه،اطلاعات و عکس های خاص،شماره حساب و …

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا کنید