0
0

سلام جناب آقای مهندس

من پروژه ای رو با msp نوشتم و این پروژه رو تا 19 دی ماه آپدیت کردم تا اون تاریخ، تاخیر پروژه 9 روز بود (بجای 6 اسفند ، 15 اسفند تمام میشد)

در آپدیت بعدی که 26 دی ماه بود بعلل مختلف ، کارمون پیشرفتی نداشت و باز هم از برنامه باید عقب میفتادیم

اما  بخاطر انجام یک فعالیت نه تنها 9 روز ما مثلا به 12 روز تغییر نکرد بلکه کمتر شد و به 1 روز رسید که این اصلا طبیعی نیست.

اون فعالیت اجرای کفسازی بود که باید هفته بعد انجام میشد اما بر خلاف فعالیت های دیگه زودتر انجام شد و وقتی زمان واقعی شروع و پایان آن فعالیت در آپدیت پروژه وارد کردم تاخیر پروژه به یک روز رسید .

الان مشکل کار من بنظرتون کجاست؟

تنها راهی که برام باقی میمونه اینه که بنویسم اصلا کفسازی انجام نشده

در صورتی که منظورم خوب نرسوندم امکانش هست فایل اصلی یا pdf شدش رو براتون بفرستم تا بتونین راهنماییم کنین؟

0
0

با سلام

دلیل این مسئله که یک فعالیت تاثیر زیادی در شبکه زمانبندی پروژه شما دارد، وجود ارتباط و  “مسیر واگرا ” است به این معنی که در بین فعالیت های پروژه رابطه ها را به گونه ای تعریف کرده اید که باعث شده تعداد پس نیازهای فعالیت “کف سازی” از حد معمول بیشتر شود که در این حالت، تاخیر و با تعجیل در زمان اتمام آن تاثیر زیادی بر روی فعالیت های پس نیاز و همچنین کل پروژه خواهد داشت.

به عبارت دیگر : بسیاری از فعالیت های پروژه شما وابسته به فعالیت “کف سازی”شده است که در صورت انجام آن در زمان زودتر از برنامه اولیه باعث می شود تعداد زیادی از فعالیت های پروژه شما به زمان زودتر از برنامه شیفت پیدا کنند و در صورتی که انجام این فعالیت بنا به هر دلیلی دچار تاخیر و یا توقف( Hold) شود، بسیاری از فعالیت های پروژه شما نیز دچار تاخیر یا توقف خواهد شد.

جهت آشنائی بیشتر در این خصوص به پست آموزشی زیر مراجعه فرمائید:

مسیرهای همگرا و واگرا در زمانبندی پروژه

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا کنید