پاکسازی POBS جهت رفع کندی در پریماورا P6

کارشناسان برنامه ریزی و کنترل پروژه که با نرم افزار پریماورا P6 زمانبندی پروژه ها را انجام می دهند، بعد از مدتی با این مشکل مواجه هستند که حجم فایل های P6 که با فرمت XER خروجی (Export) می گیرند، افزایش یافته و همچنین Import کردن فایل ها با کندی بسیار زیادی انجام می شود.

دلیل عمده این کندی ها می تواند وجود داده های زیاد در (Performing Organizational Breakdown Structure) POBS نرم افزار پریماورا باشد.

POBS جداول و اسناد پشتیبان موقتی هستند که با گذشت زمان و کار کردن با پروژه ها، داده های موجود در آن افزایش یافته و موجب حجیم شدن فایل ها می شود که این موضوع می تواند بر عملکرد برنامه تاثیر بگذارد ولی از آنجائی که داده های موجود در POBS نیز در Data Base پریماورا وجود دارد بنابراین حذف آنها مشکلی در فایل ها P6 به وجود نخواهد آورد، که برای انجام این کار می توان از نرم افزار POBS Cleaner استفاده کرد.

پس از نصب این نرم افزار فایل مورد نظر را در قالب فرمت XER در آن فراخوانی و اجرا کنید و سپس فایل خروجی را ذخیره کرده و در نرم افزار P6 وارد (Import) کنید.

این نرم افزار با پاکسازی و حذف داده های موجود در POBS باعث خواهد شد Import کردن فایل های P6 با فرمت XER با سرعت بیشتری انجام شود.

دانلود نرم افزار POBS Cleaner

دیدگاهتان را بنویسید