بازیابی و حذف رمز عبور (Password) در پریماورا P6

در صورت فراموشی Password نرم افزار Primavera P6 چه کاری باید کرد؟

یکی از شایع ترین مشکلاتی که کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه با آن مواجه هستند، فراموشی رمز عبور در هنگام ورود به نرم افزار پریماورا است که باعت از دست دادن خیلی از اطلاعات پروژه ها می شود.

در صورتی که رمز عبور را به درستی وارد نکنید لازم است یک Data Base جدید ایجاد کرده و یا نرم افزار پریماورا را حذف و مجددا نصب کنید که انجام این کارها باعث خواهد شد کل اطلاعات پروژه از بین برود.

در این پست قصد دارم ترفندی جهت بازیابی ، Reset و یا حذف رمز عبور در نرم افزار P6 آموزش بدهم تا بتوان به راحتی وارد آن شد.

گام ۱- جهت انجام این کار ابتدا لازم است نرم افزار زیر را دانلود کرده و اجرا کنید:

دانلود نرم افزار بازیابی و حذف رمز عبور در پریماورا p6

گام ۲- آدرسی که بانک اطلاعاتی نرم افزار پریماورا در آنجا ذخیره می شود را در پنجره Configuration مشاهده کرده تا آن را در نرم افزار فوق فراخوانی کنید:

گام ۳- ادامه مراحل را همانند فیلم آموزشی زیر انجام دهید:

 

نکته:

این روش برای پریماورا نسخه ۱۵ ،۱۶ و ۱۷ که دارای Data Base از نوع SQLite می باشد کاربردی می باشد که نحوه نصب هر یک از آنها در پست های قبلی و در بخش پرسش و پاسخ سایت آموزش داده شده است که می توانید مشاهده بفرمائید.

با انجام مراحل فوق، ورود به نرم افزار پریماورا بدون Password امکان پذیر خواهد شد که از طریق فیلم آموزشی زیر می توانید نسبت به تغییر رمز ورود جدید اقدام کنید:

 

دیدگاهتان را بنویسید